Ламінат без фаски - ціна, Львів

Підлога без фаски - зручне і практичне рішення для облаштування підлог

Ламінат без фаски був спеціально розроблений, щоб візуально зробити підлогу в приміщеннях максимально рівною і гладкою. Він дозволяє додати приміщенню обсяг і розширює простір кімнати. Краї зазначеного ламінату скошені під прямим кутом і можуть фарбуватися, як в тон верхньої поверхні дошки, так і бути більш контрастними.

Відсутність фаски на ламінаті має свої плюси і мінуси. Серед найбільших недоліків ламінованої дошки без фаски є знос краю дошки при її тривалої експлуатації. Так, відразу після укладання підлогу виглядає рівним і гладким, але через певний період часу, краю стиків відчувають підвищені навантаження і піддаються зношування. Це може призводити до нерівномірного «випинання» окремих ламелей і утворення мікротріщин, що візуально псує загальний вигляд підлогового покриття. Щоб уникнути зазначених наслідків виробники ламінованих покриттів додатково зміцнюють торці кожної дошки, обробляючи їх спеціальними восковими складами. Таке рішення значно збільшує структурну міцність матеріалу і дозволяє йому витримувати більш високі навантаження, а також подовжує термін експлуатації зазначеного підлогового покриття.

На ламінаті без фаски менше збирається пил і всілякі забруднення. Він більш простий в догляді і допускає вологе прибирання, що особливо важливо в офісних приміщеннях і магазинах-бутиках з високим рівнем прохідності людей. Зазначене покриття прекрасно підходить для укладання підлог, як в міських квартирах, так і в кімнатах заміських будинків.

При покупці ламінату з фаскою і без неї, слід врахувати якість і вид замкових з'єднань. Саме від цього залежить термін служби покладеної ламінованої дошки. Варто відзначити, що замкові з'єднання ламелей від різних виробників можуть мати істотні відмінності, тому неприпустимо облаштовувати підлогу з ламелей, виготовлених різними фірмами-виробниками.

Серед незаперечних плюсів ламінату без фаски є його більш низька вартість, що дозволяє значно скоротити витрати при облаштуванні підлог в приміщеннях з великою площею. Однак, при укладанні даного покриття необхідно подбати про рівну поверхню чорнової підлоги і усунути всілякі дефекти, а також значні перепади на ньому. Результатом зазначених робіт стане красиве і рівне покриття, яке ідеально впишеться в будь-яке приміщення, будь це міська квартира або офісний кабінет. Якщо ж в процесі укладання були допущені певні помилки (великі перепади висоти основи підлоги або ж його значний ухил), ви відразу побачите їх неозброєним оком. Це призведе до додаткових витрат, пов'язаних з виправленням вищеназваних недоліків і повторного монтажу підлогового покриття.

Де вигідно купити ламінат з фаскою і без неї за доступною ціною у Львові?

На нашому сайті ви зможете купити ламінат у Львові за найпривабливішою ціною в регіоні. Для цього, просто залиште свою онлайн-заявку або зателефонуйте на наші телефони, представлені в розділі контакти. Менеджери нашого інтернет-магазину оперативно зв'яжуться з вами, для уточнення деталей замовлення, і організують доставку обраного ламінату прямо до вас додому. Чекаємо ваших дзвінків і заявок!