Світлий ламінат в кольорах білий, сірий в інтер'єрі

В інтер'єрах класичних, а також виконаних в стилі бароко, антик, рококо і т.д. більш гармонійно виглядають світлі підлоги. Більш світлий - білий колір хороший для інтер'єрів в стилях кантрі, контемпорарі (це такий сучасний стиль), етно- і мінімалізм. В інтер'єрах стилю «потертий шик» світло вибілений ламінат виглядає розкішно.

Про різноманітність світлого ламінату

Світлий, практично білий ламінат зазвичай імітує такі породи деревини, як клен, ясен, граб, береза, і звичайно найпопулярнішим є ламінат кольору дуб. Тобто при виготовленні ламінату застосовується папір з нанесеним малюнком перерахованих порід дерев плюс різноманітні недеревних малюнки. Тому вибір кольорів світлого ламінату набагато ширший, ніж колірної ряд вироблених з натурального дерева підлогових покриттів, - масивної дошки або штучного паркету. А це означає, що з вибором світлого ламінату для підлоги проблем не виникне.

Визначаючись з кольором ламінату, слід враховувати не стільки бажаний стиль, але ще і розмір, а також рівень освітленості конкретного приміщення.

Світлі підлоги надають кімнаті просторості і обсягу. Секрет цього ефекту пояснюється особливостями візуального сприйняття.

Якщо вам хочеться розширити кімнату, застосувавши для цієї мети світлий ламінат і відповідні шпалери, врахуйте, що вони повинні бути як мінімум на три тони сірий ламінат, в іншому випадку стіни і підлогу «зіллються». Якщо ж ви купуєте ламінат білий або молочного відтінку, в інших деталях обробки варто застосувати більш насичені сірого кольори, в іншому випадку кімната почне здаватися стерильною.

З чим поєднувати світлу підлогу

Кремовий або білий колір ламінату в поєднанні з світлим відтінком стін і дверей - це прекрасний фон для розміщення меблів і аксесуарів абсолютно будь-якого кольору, навіть глибокого сірого ламінату. Наприклад, світлий паркет відмінно поєднується з меблями в кольорі венге. Створюється приємна для очей контрастність, яка робить інтер'єр ефектним і стильним.

Поєднання «світлий ламінат на підлозі - сірі меблі» і «сірі стіни - світла підлога» підходить для таких стилів, як контемпорарі і мінімалізм. Монохромне поєднання «світлий ламінат на підлозі - світлі меблі» інтер'єр робить ніжним і стає хорошим фоном для більш сірих аксесуарів.