32 клас

Показати

32 клас ламінату характеризує зносостійкість покриття, здатність витримувати зовнішні навантаження без втрати естетичності і товарного вигляду. Під зовнішніми навантаженнями розуміють механічні фактори, вплив світла, перепади температур. Тридцять другий клас - універсальне за багатьма параметрами підлогове покриття для заміських будинків, квартир, адміністративних або офісними приміщеннями. У Львові можна купити ламінат 32 класу товщиною 7-12 мм з фаскою або без неї - ціни на матеріал залежать від виробника, розмірів, унікальних характеристик.

Каталог ламінату 32 класу характеристики і ціна за м кв

Для 32 класу зносостійкості характерні переваги:

  • простота монтажу;
  • висока стійкість до тертя;
  • вибір малюнків, кольорів;
  • тривалий експлуатаційний термін.

Додаткові обробки, збільшення висоти панелей, вид і просочення замку підсилюють споживчі вигоди, підвищують привабливість матеріалу в очах покупців. Серед розмірів панелей особливо поширені показники:

8 мм - дошки міцні, практичні. Мають хороші показники теплоізоляції, підходять для обробки лоджій, балконів, спальних приміщень, кімнат дитячих садків.

12 мм - ламелі відрізняє підвищена міцність, тривалий термін служби. Плити оброблені різними просоченнями, рекомендовані для офісів, торгових майданчиків.

У продажу завжди є дошки інших лінійних розмірів, але 8 і 12 мм можна вважати орієнтиром при оцінці властивостей, підборі покриття для різних приміщень.

Вартість ламінату 32 класу за квадратний метр: виробництво Україна, Бельгія, Німеччина

Бренди формують ціну ламінату 32 класу за квадратний метр з урахуванням багатьох факторів:

  • поліпшені характеристики - вологостійкий ламінований паркет, ударостійкий, з воскової просоченням, з антибактеріальної поверхнею;
  • країна-виробник - бренд український, бельгійський, польський.

При цьому потрібно розуміти, що у кожного виробника клас зносостійкості оцінюється за різними параметрами. Українські та польські компанії дають продукції цифрові позначення, завод в Бельгії чи Німеччини ставлять буквенну позначку AC, що також еквівалентно 32 класу.

Скільки коштує обрана модель, параметри кожного покриття, дизайн, унікальні характеристики легко дізнатися з карток товару в каталозі інтернет-магазину або у онлайн-консультанта. Замовити покриття можна з доставкою по Львову або на умовах самовивозу.