Модульний паркет Львів

Купити модульний паркет ви можете в мережі салонів pidloga.fabryka.ua або замовити його по інтернет-каталогом. У нас представлені десятки позицій від провідних європейських виробників. Завдяки різноманітності декорів ви зможете укласти підлогове покриття з унікальним малюнком, зробивши інтер'єр по-справжньому ексклюзивним.

Купивши щитової паркет і уклавши його в просторому приміщенні, ви зможете оформити інтер'єр в розкішному палацовому стилі. Адже протягом століть створення візерунків з паркетних плашок вважалося найвищому рівнем майстерності червонодеревників, і дозволити собі таке покриття могли виключно вінценосні особи.

Сьогодні декор паркетного статі є свідченням не тільки достатку, а й гарного смаку. Вирішивши модульний паркет купити Львів, ви підкреслите свою любов до елегантності і витонченості, адже таке підлогове покриття буде говорити про вас як про цінителя прекрасного.

У наших салонах представлений модульний паркет Львів від відомих італійських виробників, чия продукція цінується за високу якість і неперевершену красу. Вашій увазі представлені останні колекції, а якщо ви не впевнені у виборі, консультантиpidloga.fabryka.uaзавжди допоможуть вибрати найкращий варіант для вашого конкретного випадку.

Ціни на модульний паркет Львів

Якщо ви плануєте купити модульний паркет, то напевно цікавитеся, що впливає на його вартість, оскільки в продажу сьогодні можна знайти варіанти різних цінових категорій. Виробники, які дотримуються всі норми і дотримуються всіх технологічних етапів, не можуть пропонувати свої вироби дешево. Виробничий процес виглядає наступним чином.

Заготовки просушиваются і калибруются, після чого нарізають на ламелі необхідного розміру.

Планки упорядковано в автоматичному і ручному режимі, виконується відбраковування.

Всі верстви майбутнього модуля склеюються один з одним під тиском.

Протягом двох діб вироби просушиваются в спеціальних умовах.

Верхній шар плашок шліфується і обробляється відповідно до обраного декором (шпаклюється, грунтується, Брашира, покривається лаком і т.д.).

Після просушування захисно-декоративного покриття нарізаються замкові з'єднання.

У нас ви можете модульний паркет купити в Львів, який складається з декількох шарів. Нижній виконує функцію підстави і виготовлений з хвойних порід деревини. Верхній шар - корисний, і він являє собою шпон благородного дерева. Така конструкція не тільки знижує вартість виробництва, але і допомагає зробити підлогове покриття стійким до деформації.

Чи варто купити модульний паркет?

Модульний паркет - підлогове покриття не з дешевих, так чому ж варто віддати перевагу саме йому?

На паркет модульний ціна набагато нижче, ніж на паркет, малюнок якого покладений традиційним способом вручну. Як правило, окремі модулі по формі є квадратом, що значно спрощує укладання. При з'єднанні декількох елементів утворюється цілісне полотно з тиражованим візерунком, який може бути досить складним - тут все залежить від технології укладання і фантазії.

Таким чином, стандартний модульний паркет купивши Львів, ви отримуєте можливість зробити інтер'єр унікальним і неповторним. А за допомогою комбінування типових елементів відкривається простір для реалізації найсміливіших дизайнерських рішень.

Переваги щитового паркету

Натуральність.

Багато в чому на паркет модульний ціна пояснюється тим, що при виробництві використовуються виключно з екологічно чистих матеріалів: високоякісна деревина хвойних і благородних порід, а також клейові склади.

Надійність.

Вирішивши купити модульний паркет, ви отримаєте підлогове покриття, яке не боїться високої вологості і перепадів температури завдяки багатошаровій структурі.

Довговічність.

Купити модульний паркет вам доведеться лише раз, адже така підлога не втратить привабливість навіть через десятиліття. Ну а якщо покриття все ж пошкодилося, його можна перешліфовувати 4-5 разів залежно від товщини корисного шару.

Легкість укладання.

Технологія шип-паз полегшує укладання і скорочує терміни проведення робіт.

Кращий модульний паркет купити в Львові ви можете в салонах pidloga.fabryka.ua: різноманітність колекцій дозволить підібрати варіанти для створення найскладніших і красивих візерунків!