Паркетна дошка

Показати

Паркетна дошка Львів ціна

Паркетна дошка Львів - це підлогове покриття з більш простим художнім оформленням, ніж у паркету. Від масивної дошки його відрізняє багатошаровість. Плашки складаються з трьох, рідше двох шарів натуральної деревини. Паркетна дошка Львів має ті ж експлуатаційним перевагами, що і масив або купити паркетну дошку Львів, але вигідно відрізняється від них доступною ціною.

Схематичне зображення паркетної дошки

Схематичне зображення паркетної дошки

Паркетну дошку розрізняють за кількістю смуг:

  • односмугова
  • двосмугова
  • трьохсмугова

Основні характеристики паркетної дошки

Товщина плашки. Дана характеристика стандартизована, і більшість виробників пропонують паркетну дошку з однаковими варіантами товщини. Товщина безпосередньо впливає на міцність і довговічність матеріалу, тому при виборі орієнтуються на умови експлуатації. Чим товщі плашка, тим більше важкі меблі на неї можна поставити. Паркетна дошка до 22 мм укладається в основному в житлових приміщеннях і допускає одно- або дворазовий циклювання.

Порода дерева. Виробники пропонують купити паркетну дошку у Львові з верхнім шаром з різних, в тому числі екзотичних, порід деревини. Можна вибрати класичний варіант, наприклад дуб, або віддати перевагу деревних порід Африки або вологих тропіків. Набір характеристик буде трохи відрізнятися в кожному випадку. Вибір в основному визначається смаковими уподобаннями, тому що малюнок спила різний, але багато що залежить і від вартості деревини. Найбільш цінні та рідкісні сорти підкреслять престижність і багатство інтер'єру, але і заплатити за них доведеться не мало.

Фаска. Цей конструктивний елемент уздовж краю плашки виконується зазвичай у вигляді V-подібною виїмки. При температурній деформації паркетної дошки, фаска дозволяє візуально приховати величину зазорів між елементами, зробити покриття більш елегантним, акуратним. Канавка виконується тільки уздовж довгих сторін дошки або ж по всьому периметру.

Фаска вздовж довгих сторін паркетної дошки

Фаска вздовж довгих сторін паркетної дошки

Кількість смуг. Розташування плашок в верхньому шарі може виконуватися в один, два, три або чотири ряди. На міцність це не впливає, але в інтер'єрі виглядає абсолютно по-різному. Односмугова паркетна дошка Львів більш виграшно демонструє всі відтінки і малюнок натуральної деревини, але в тісному приміщенні вона буде ще більше звужувати простір. Це відмінний варіант для просторих залів і кімнат. Багатосмугові моделі допоможуть естетично оформити будь-які приміщення, навіть малогабаритні.

Тип обробки. У нашому інтернет-магазині паркетна дошка Львів представлена промасленими і лакованими зразками. Перший варіант дуже гарний, масло добре проявляє всі особливості текстури деревних волокон. Така дошка не блищить, має оксамитове сяйво, більш надійно захищена від вологи, ніж лаковані плашки. Паркетний лак надає поверхні блиск, глянець, стійкість до подряпин і легкість в догляді.

Каталог паркетної дошки у Львові, ціни, фото

Матеріали заслужили довіру брендів коштують завжди дорожче - це ціна надійності і якості, перевірених часом. Але і менш відомі, нові торгові марки пропонують паркетну дошку у Львові гідного рівня.