31 клас

Показати

Ламінат 31 класу - основні характеристики і правила вибору

Гіпермаркет ламінату - pidloga.fabryka.ua реалізує якісний ламінат різних класів, в тому числі і 31 клас. Параметр «клас зносостійкості» залежить від товщини захисного шару, в той час як за міцність відповідає основа дошки (HDF). Тому не потрібно плутати різні поняття «зносостійкість» і «міцність».

Як вибрати найкращий і відповідний ламінат?

Існує загальне просте правило: чим клас вище, тим підлогове покриття надійніше. Ми ж рекомендуємо підбирати ламінат , виходячи з того, де саме ви плануєте його укладати, а не орієнтуючись виключно на цифри і вартість. Наприклад, відмінності 31 від 32 класу можуть бути очевидними, а переплачувати немає сенсу, якщо ламінат більш низького класу цілком впорається з майбутніми навантаженнями.

Ламінат 31 класу: купити чи не купити?

Якщо у вас приміщення характеризується низьким навантаженням (спальня, комора, дитяча кімната), рекомендуємо купити ламінат 31 клас. Термін його експлуатації складе 9-15 років. Наважитеся укласти ламінат 31-го класу в офісі з невисокою прохідністю (в переговорній кімнаті, готелі)? Будьте готові до того, що через 3-4 роки вам доведеться його міняти.

Ламінат 31 клас: ключові характеристики

За співвідношенням «якість-ціна» ламінат представленого класу вважається найвигіднішим і затребуваним видом підлогового покриття. Він різниться за фактурою, кольором та іншими параметрами:

Товщина. Товсті дощечки - до 12 міліметрів, тонкі - 6 мм. Перші мають гарні теплоізоляційними властивостями, вони практично не повалені деформації під впливом важких меблів. Найчастіше для обробки житлових кімнат замовляють дошки товщиною не більше 8-9 мм.

Довжина. Дошки можуть бути різної довжини: від 1,26 до 1,85 см. Вибір залежить від розмірів приміщення. Для великих кімнат доречно замовляти довші дощечки, а в маленьких приміщеннях краще виглядають короткі.

Ширина. Ламінат, в середньому, представлений дощечками 18 - 20 сантиметрів. В окремих випадках можна замовити нестандартні розміри: вузенькі дошки 9 см., Які нагадують паркет, і дошки в 33 см., Відмінно імітують керамічну плитку.

Вибір за вами. У нашому інтернет-магазині pidloga.fabryka.ua ви можете вибрати і замовити недорогий ламінат 31-го класу для квартири або офісу від провідних виробників з доставкою в будь-який регіон Львова